• Telefon

    (+48) 600 628 816

  • Godziny otwarcia

    Mon - Fri 08:30-16:30

Mówią o nas

 

O nas mówią

Podczas realizacji zadań, poznajemy wiele osób z którymi pozostajemy w stałym kontakcie. Wiele osób postanowiło podzielić się wrażeniami po naszej współpracy.

Takie wpisy dla NEW HSE , są największą satysfakcją.

 

Igor

"Dziękuje bardzo za poświęcony czas. To był na prawdę produktywnie spędzony czas. Pełen profesjonalizm. Serce się raduje, że w Polsce można liczyć na takie szkolenia"

Andrzej

"Polecam wszystkim , którzy myślą o NEBOSH ośrodek NEW HSE. Wspaniały wykładowca , która doprowadzi Was do zdania egzaminu. Lekko nie jest ale warto. Byłem i zdałem , a prócz tego poznałem wspaniałych ludzi i zdobyłem nowe doświadczenia".

"To szkolenie zmieniło mój pogląd nie tylko na bezpieczeństwo, ale też na moje życie - dodało mi sens życia, jestem pełna energii i optymizmu .... Wiem że mogę!"

 "Rewelacja - profesjonalizm, nowatorstwo, mocna merytoryka połączona z praktyką".

 Krzysztof

"Twoje szkolenie zmieniło mój punkt widzenia. Oczywiście wiedziałem, że jest ono bardzo ważne, ale do teraz brakowało mi argumentów przed moimi przełożonymi, przemawiając za tym. Widziałem zagrożenia i od razu wnioski modernizacyjne mające na celu poprawę bezpieczeństwa. Lecz gdy zostały odrzucone, przyjmowałem to do wiadomości i uważałem że zrobiłem swoje. Dzięki Tobie wiem, że tak nie jest. Dziękuję Ci za to".

Maciej

"Jennet, kolejne podziękowania dla Ciebie. Pewnie nie ostatnie:) Jak Ty ro robisz? Muszę się zacząć od Ciebie więcej uczyc".

 Marek

"Może się wydawać dziwne, ale ...Podziękuj w moim imieniu Jennet za bardzo ciekawy i inspirujący wykład (chociaż słowo wykład raczej nie pasuje, powinienem raczej użyć czegoś pomiędzy spotkaniem, a dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem). Podziękuj za to, że nie był to tzw. "suchy wykład", a także za jej spojrzenie na szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Filozofia Jennet trafiła do mnie, ponieważ nie szuka ona wyłącznie winnego i nie patrzy powierzchownie na przyczyny, lecz "tropi" składniki, które złożyły sie na dany przypadek. i chyba właśnie dlatego jej wnioski są tak trafne. Słuchając Jennet "urodziło" parę pomysłó wpadło mi do głowy i może uda się je zrealizować".

 Maciej

"Jennet, kolejne podziękowania dla Ciebie. Pewnie nie ostatnie :) Jak Ty to robisz? Muszę się zacząć od Ciebie więcej uczyć".

Dyrektor Finansowy

"Dziekuje za szok - nie zdawałem sobie sprawy że bezpieczeństwo też dotyczy mnie, jestem przerażony - Dziekuje wam".

Dyrektor Produkcji 

"Chcecie zmienić firmę - róbcie to z NEW HSE".

 Pełnomocnik do spraw BHP

"Często nas pytaja jak doszlismy do takiego poziomu - odpowiedz jedna - NEW HSE".

 Kierownik Terminalu

"Świetnie, niekonwencjonalne podejście. Mam niedosyt – za mało – chcemy wieciej takich szkoleń".

 

 

 

 

logo krzywe przycięte

 

SETA NEBOSH goldpartner manchester 

Vision Zero A partner of logo

6.1

Kurs NEBOSH pl

 

Ocena ryzyka

 

5BBS

Kontakt dla Klientów

  Jennet Arshimova

Telefon

    +48 785 330 705

(English and Polish speaking)

 

Robert Tracz

Telefon

 +48 696 991 881

(Polish and English speaking)

 

Luiza Ludwisiak-Onuch

Email

biuro@newhse.pl

(Polish speaking)

Telefon

+48 600 628 816

 

Ostatnie aktualności