• Telefon

  (+48) 600 628 816

 • Godziny otwarcia

  Mon - Fri 08:30-16:30

Akademia HSE

Akademia HSE

Nowa Droga,  Nowa Wiedza,  Nowa Perspektywa

 

Akademia HSE, jest propozycją NEW HSE, dla wszystkich firm oraz osób, które chcą osiągnąć międzynarodowy poziom z zakresu HSE/BHP, oparty o najwyższe standardy, doświadczenie i praktyki. Akademia HSE jest odpowiedzią na zapotrzebowanie budowania nowej jakości oraz wykształcenia wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą profesjonalistami i liderami w budowaniu najwyższej jakości kultury bezpieczeństwa.

Akademia HSE: 9 grup- 9 miesięcy- jest autorskim programem rozwoju o unikalnej formule, opracowanym odpowiednio do potrzeb przez NEW HSE, wprowadzający poprzez innowacyjne działanie, nowe kreatywne możliwości. Program Akademii HSE oparty jest na najwyższych międzynarodowych standardach NEBOSH oraz wiedzy, doświadczeniu i praktyce.

 1. Bezpieczeństwo pożarowe
 2. Bezpieczeństwo maszyn- mechaniczne
 3. Transport zmechanizowany. Bezpieczny ruch.
 4. Systemy zarządzania bezpieczeństwem
 5. Substancje chemiczne
 6. Bezpieczeństwo firm zewnętrznych
 7. Prace na wysokości (Work at height)
 8. Bezpieczeństwo maszyn- elektryczne
 9. Ręczne prace transportowe

Akademia HSE skierowana jest do ludzi z inspiracją i ideą, którzy szukają rozwoju, dla których bezpieczeństwo jest ważne i nie boją się wyzwań.

 Slajd1

 

Jak wszyscy wiemy jest ogromne zapotrzebowanie na pracowników z bardzo wysokimi kwalifikacjami oraz wiedzą w zakresie BHP/HSE. Jednak występuje ogromna ilość przypadków, gdy pracownik jest w stanie okazać bardzo wysokie kwalifikacje na przysłowiowym „papierze”, lecz nie jest w stanie przenieś swojej wiedzy na prawdziwe sytuacje w pracy lub wiedza przyswojona w trakcie kursu ucieka z uwagi na to, iż kurs odbył się miesiące lub lata temu, a pracownik nie wykorzystywał przyswojonej wiedzy wcale czy robił to sporadycznie. Kursy, szkolenia oraz egzaminy są bardzo ważne, aby zbudować podstawę wiedzy u pracowników i sprawdzić ich teoretyczną wiedzę w danym zakresie, jednak nasuwa się pytanie, co dalej? Jak osiągnąć wysoki współczynnik wiedzy oraz przenieść ją na prawdziwe sytuacje i czerpać z tej wiedzy w trakcie planowania lub egzekwowania założonych celów?

 

Firma NEW HSE prezentuje jedno z nowych rozwiązań Akademia HSE, które umożliwia podniesienie poziomu oraz standardów bezpieczeństwa w firmie poprzez samo-nauczanie (eng. Self-study). Sprawdzamy wiedzę pracowników na podstawie prawdziwych scenariuszy, z którymi mogą się spotkać w miejscu pracy oraz rekomendujemy dalsze kroki, które pozwolą na wyrównanie poziomu pojmowania BHP/HSE w różnych działach oraz zakładach.

Zapraszamy.

IMG 20180513 WA0008 640x480IMG 20180513 WA0016 640x480

 

logo krzywe przycięte

 

SETA NEBOSH goldpartner manchester 

Vision Zero A partner of logo

6.1

Kurs NEBOSH pl

 

Ocena ryzyka

 

5BBS

Kontakt dla Klientów

  Jennet Arshimova

Telefon

    +48 785 330 705

(English and Polish speaking)

 

Robert Tracz

Telefon

 +48 696 991 881

(Polish and English speaking)

 

Luiza Ludwisiak-Onuch

Email

biuro@newhse.pl

(Polish speaking)

Telefon

+48 600 628 816

 

Ostatnie aktualności