• Telefon

    (+48) 600 628 816

  • Godziny otwarcia

    Mon - Fri 08:30-16:30

Bezpieczeństwo behawioralne BBS

 

  

4BBS

 Szkolenie w języku polskim!

 

BBS- Behaviour-Based Safety czyli innymi słowy Bezpieczeństwo Behawioralne.

 

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób zaangażować swoich współpracowników do tworzenia trwałego bezpiecznego systemu pracy? Co zrobić, by pracownicy, współpracownicy byli bardziej świadomi zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania tych zasad?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to szkolenie BBS jest właśnie dla Ciebie.

  

1

System BBS (Bezpieczeństwo Behawioralne) jest najbardziej popularnym i sprawdzonym sposobem zarządzania bezpieczeństwem, z którego korzystają firmy na całym świecie. Sukces tego systemu, opiera się na połączeniu i wdrożeniu wniosków, osiągniętych w praktycznym działaniu oraz naukowych obserwacji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, opartym na długoletniej współpracy w polskim środowisku oraz praktyce międzynarodowej, to szkolenie odpowie uczestnikom jak wprowadzić zmianę postaw i sposobu myślenia u pracowników oraz podpowie, jak utrwalić oraz powielać zachowania bezpieczne, odpowiedzialne oraz profesjonalne podczas wykonywania zadań, opierając się na pozytywnym wzmocnieniu oraz pochwałach.

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają odpowiedź:

ü   Czym jest BBS w teorii oraz praktyce

ü  Podstawy zmian zachowań, Teoria D.Coopera ABC

ü  Korzyści dla organizacji i pracowników. Co zyskasz dzięki wprowadzeniu systemu BBS

ü  Podstawy wdrażania procesu BBS oraz najczęściej popełniane błędy.

ü  Jaką role gra Kierownictwo w procesie BBS, Jak radzić sobie z oporem pracowników.

ü  Dlaczego 9 z 10 firm ponosi porażkę przy wdrażaniu systemu

ü  Jak wygląda przebieg BBS, zbieranie informacji analiza oraz wdrażanie zmian

Każdy uczestnik szkolenia, po zakończeniu otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia BBS.

2 Szkolenie poprowadzi dr Jennet Arshimova, która ma ponad 15 lat międzynarodowego doświadczenia w branży naftowej, energetycznej, produkcyjnej, budownictwie, oraz kluczowe kompetencje HSE (NEBOSH Diploma, IOSH, Cambridge Behavioural Studies, Imperial College, UK) .

Założycielka oraz Dyrektorka Zarządzająca firmy NEW HSE, która w Polsce promuje najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa zdobyte podczas współpracy z wieloma międzynarodowymi firmami oraz najważniejszymi międzynarodowymi organizacjami zajmującymi się HSE/BHP.

Od 2013 roku jako pierwsza wprowadziła na rynek polski szkolenie NEBOSH International General Certificate, a NEW HSE jest jedynym, akredytowanym dostawcą szkoleń NEBOSH w Polsce. Ponadto jako jedno z niewielu centrów otrzymało Złoty Status członkowski w ramach realizacji szkoleń (International General Certificate)

Dr Jennet posiada niesamowitną umiejętnosć współpracy z kadrą zarządzającą wszelkich szczebli jak i koordynowania działań multidyscyplinarnych. Za każdym razem dąży do odnalezienia najlepszych rozwiązań dla danej firmy.

Posiada wiedzę i doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu programów, standardów, oraz procedur HSE. Specjalizuje się we wprowadzaniu programów BBS, prowadzeniu analiz luk w systemach zarządzania oraz przeprowadzania badań poziomu klimatu bezpieczeństwa w organizacjach.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie w centrum SPOŁEM na ulicy Grażyny 15.

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00, a kończy o 17:00.  

Cena regularna szkolenia to 1200zł

Uwaga!  Tylko do 15.02.2020r, do 23:59 szkolenie możesz zakupić w promocyjnej cenie 999zł! Ilość miejsc ograniczona!

 

Aby tego dokonać kliknij w poniższy link:

Przechwytywanie

Jeśli masz pytania to zapraszamy serdecznie do kontaktu z Luizą Ludwisiak-Onuch Office Managerem na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 600 628 816, która odpowie na wszystkie pytania związane ze szkoleniem.

 

 

Inne szkolenia:

Temat szkolenia

Data szkolenia 2020 Koniec rejestracji

 Ocena Ryzyka Operacyjna i strategia prewencji                        (nie stanowiskowa)

- Rodzaje Oceny Ryzyka Operacyjnego (JHA, TRA, JSA, HAZID, LMRA, Fault Tree, etc.), etapy Oceny Ryzyka, zmniejszenie ryzyka za  pomocą ERICPD, TILE, VICES, etc., praktyczne ćwiczenia.

 17.04.2020  

 

 20.03.2020 

Badanie Powypadkowe

- analiza przyczyn źródłowych RCA, rodzaje wypadków i zdarzeń  (Near Miss, Environmental incidents, Damage only, LTI, TRIR ),  teoria i praktyczne ćwiczenia, studium przypadku.

 

 termin podamy już niedługo 

 

 termin podamy już niedługo 

Warsztat budowania kultury OH&S w firmie

- Czym jest Kultura Bezpieczeństwa a czym nie jest, filary budowania Kultury Bezpieczeństwa, zaangażowania oraz transformacja świadomości kadry zarządzającej i pracowników, jak zaangażować pracowników, jakie są korzyści.

 

termin podamy już niedługo

 

termin podamy już niedługo

 

 * NEW HSE zastrzega: organizacja i przeprowadzenie szkolenia- warsztatów, uzależniona jest od liczby zgłoszonych uczestników.

 

 

logo krzywe przycięte

 

SETA NEBOSH goldpartner manchester 

Vision Zero A partner of logo

6.1

Kurs NEBOSH pl

 

Ocena ryzyka

 

5BBS

Kontakt dla Klientów

  Jennet Arshimova

Telefon

    +48 785 330 705

(English and Polish speaking)

 

Robert Tracz

Telefon

 +48 696 991 881

(Polish and English speaking)

 

Luiza Ludwisiak-Onuch

Email

biuro@newhse.pl

(Polish speaking)

Telefon

+48 600 628 816

 

Ostatnie aktualności