• Telefon

    (+48) 600 628 816

  • Godziny otwarcia

    Mon - Fri 08:30-16:30

Podstawy komunikacji, kompetencji i współpracy w miejscu pracy. Jak prowadzić rozmowę i spotkania

Fotolia 55668221 XSSzkolenie- warsztat uczy uczestników podstawowych i praktycznych elementów dla zachowania oraz osiągnięcia bezpieczeństwa, takich jak komunikacja, kompetencja i współpraca. Celem spotkania jest wsparcie i wzmocnienie kompetencji uczestników oraz przedstawienie nowego, unikalnego na polskim rynku sposobu myślenia o BHP / HSE. Szkolenie pomoże pracownikowi zwrócić prawidłowo uwagę koledze, pokonać opor na zmiane, poradzić sobie z presja otoczenia (peer pressure) i znaleźć prawdziwych liderów bezpieczeństwa i zaangażować pracowników.

Opracowanie metod skutecznej informacji zwrotnej.

  • Safety Walk
  • Safety Tour
  • Safety Inspection
  • Safety Observation

Metody prowadzenia spotkania

Warsztatowa, interaktywna forma zajęć.

Wykład, dyskusja, ćwiczenia praktyczne, omówienie kazusów opartych na autentycznych problemach i zdarzeniach z wykorzystaniem praktycznych przykładów. Umiejętnie połączona klasyczna formuła wykładu z elementami warsztatu nad poszczególnymi zagadnieniami będącymi jego przedmiotem. Uczestnicy są angażowani do zadawania pytań, prowadzenia dyskusji oraz wymiany poglądów.

Plan przedstawia podstawowe zagadnienia, jeśli chcesz poznać szczegółowy plan i założenia, zadzwoń lub napisz do nas. Zapraszamy.

 

 

logo krzywe przycięte

 

SETA NEBOSH goldpartner manchester 

Vision Zero A partner of logo

6.1

Kurs NEBOSH pl

 

Ocena ryzyka

 

5BBS

Ostatnie aktualności